تولید خودروی “ساندرو” در پارس خودرو

 مدیر عامل شرکت پارس خودرو گفت: این شرکت توسعه سبد محصولات خود را در دستور کار قرار داده و پروژه تولید محصول ساندرو (B90) در دو مدل متفاوت را تعریف و عملیات اجرایی آن را آغاز کرده است.  

تهران – اقتصاد برتر – ۶ مرداد ۹۲
به گزارش روابط عمومی شرکت پارس خودرو، “روح الله صمدی” مدیر عامل پارس خودرو گفت:   تولید این خودرو با بدنه و تزئینات کاملا لوکس بر روی پلت فرم خودروی تندر ۹۰ طراحی شده و همزمان از یک طراحی برای دو مدل خودروی B90 و bcross (خودرو شاسی بلند شهری) استفاده شده است.
وی ادامه داد: با توجه به آشنایی پارس خودرو با استانداردهای رنو، مراحل اجرای پروژه و تولید انبوه آن با کیفیت مناسبی همچون سایر محصولات پارس خودرو صورت خواهد پذیرفت.

** داخلی سازی ۳۶ درصد خودرو B90
وی درخصوص الزام قانونی جهت تولید خودرو در داخل کشور با حداقل ۳۵ درصد داخلی سازی گفت: خودروی مذکور با استفاده از تشابهات قطعات وتجهیزات آن با خودرو تندر ۹۰، در شروع تولید به ۳۶ درصد ساخت داخل دست خواهد یافت که علاوه بر دست یابی به الزامات قانونی، زمینه مناسبی برای ایجاد صرفه جویی قابل توجه را فراهم خواهد کرد.

** ساخت، نصب و راه اندازی خط تولید پروژه در کمترین زمان ممکن
صمدی تاکید کرد: براساس برنامه زمان بندی شرکت رنو، این پروژه قرار بود طی دو سال اجرا شود ولی پارس خودرو آن را به ۱.۵ سال کاهش داد و بر همین اساس طراحی های اولیه R.F.Q  (جزئیات فنی مورد نیاز) تهیه و در اختیار پیمانکاران سازنده تجهیزات قرار گرفت


Print pagePDF pageEmail page

یک دیدگاه